Okresní rada AŠSK Děčín

Okresní rada AŠSK Děčín

17 školních sportovních klubů se 1355 členy

Soutěže kategorie III. a IV.

Název soutěže Sport Datum
Pohár rozhlasu - SLZŠ Atletika květen 2020
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Varnsdorf
ČAF

Přesné datum soutěže bude teprve upřesněno.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:53

Atletletický 4boj Atletika květen 2020
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
ZŠ Vojanova
Beranová

Přesné datum soutěže bude teprve upřesněno.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:52

Volejbal - SLZŠ Volejbal duben 2020
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
Tělocvična TJ Sokol Děčín
Gymnázium Děčín - Kadlec+DDM

Přesné datum soutěže bude teprve upřesněno.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:47

Minikopaná - SLZŠ Minifotbal duben 2020
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Děčín
ZŠ Máchova - Strejček+DDM

Přesné datum soutěže bude teprve upřesněno.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:48

Basketbal - SLZŠ Basketbal březen 2020
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
Gymnázium Děčín
Kadlec

Přesné datum soutěže bude teprve upřesněno.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:44

Basketbal - SLZŠ Basketbal březen 2020
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Kamenická
Bartlová-Řánková

Přesné datum soutěže bude teprve upřesněno.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:44

Sportovní gymnastika Sportovní gymnastika březen 2020
Okresní kolo
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
ZŠ Březová
Kopejsková

Přesné datum soutěže bude teprve upřesněno.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:45

Házená - SLSŠ a ZŠ Házená únor 2020
Okresní kolo
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
???
???

Přesné datum soutěže bude teprve upřesněno.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:43

Stolní tenis SLZŠ Stolní tenis leden 2020
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
ZŠ Březová
Pazderka

Přesné datum soutěže bude teprve upřesněno.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:41

Florbal - SLZŠ Florbal prosinec 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
Markvartice
ZŠ Markvartice - Kroupa Míra

Přesné datum soutěže bude teprve upřesněno.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:34

Florbal - SLZŠ Florbal prosinec 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Kamenická
ZŠ Kamenická a ZŠ Dr. Tyrše - Trčka

Přesné datum soutěže bude teprve upřesněno.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:35

Florbal - SLZŠ Florbal prosinec 2019
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky
Markvartice
ZŠ Markvartice - Kroupa Míra

Přesné datum soutěže bude teprve upřesněno.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:33

Florbal - SLZŠ Florbal prosinec 2019
Okresní kolo
Kategorie III.
Chlapci
Markvartice
ZŠ Markvartice - Kroupa Míra

Přesné datum soutěže bude teprve upřesněno.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:34

Přehazovaná Volejbal 28. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky
ZŠ a MŠ Březová 369/25, Děčín
ŠSK při ZŠ a MŠ Březová 369/25, Děčín

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 12:10

Soutěže, které se teprve uskuteční
Soutěže, které se již konaly
KFPřespolní běh Atletika 2. 10. 2019
Krajské finále
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Areál ZŠ Elišky Krásnohorské 3084/8, Ústí nad Labem
Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, ZŠ El. Krásnohorské Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 7. 10. 2019 v 02:08

Přespolní běh Přespolní běh 18. 9. 2019
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Děčín
ZŠ Dr. Tyrše - Kroupa jun.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:55