Okresní rada AŠSK Děčín

Okresní rada AŠSK Děčín

17 školních sportovních klubů se 1355 členy

Soutěže kategorie III. a IV.

Název soutěže Sport Datum
KFPohár rozhlasu - SLZŠ Atletika 21. 5. 2019
Krajské finále
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Městský stadion Ústí nad Labem
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, Český atletický svaz, Athletic Club Ústí nad Labem z.s.

Poslední aktualizace: 27. 5. 2019 v 02:46

KFVolejbal - SLZŠ Volejbal 9. 5. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, Městské gymnázium a ZŠ Jirkov

Poslední aktualizace: 10. 5. 2019 v 04:23

Pohár rozhlasu Atletika 8. 5. 2019
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Varnsdorf
ZŠ VSDF-Zemler+ČAS-Vachuta+DDM

Poslední aktualizace: 4. 1. 2019 v 11:23

KFMinikopaná - SLZŠ Minifotbal 2. 5. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Školní hřiště - Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, Městské gymnázium a ZŠ Jirkov

Poslední aktualizace: 3. 5. 2019 v 02:58

Volejbal - SLZŠ Volejbal 30. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
Tělocvična TJ Sokol Děčín
Gymnázium Děčín - Kadlec+DDM

Poslední aktualizace: 12. 4. 2019 v 13:38

Malá kopaná Minifotbal 25. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie III.
Chlapci
fotbalové hřiště FK Junior, Děčín
ŠSK při ZŠ a MŠ Děčín

Poslední aktualizace: 10. 4. 2019 v 14:51

Malá kopaná Minifotbal 24. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
fotbalové hřiště FK Junior, Děčín
DDM Děčín ve spolupráci se ŠSK při ZŠ a MŠ Děčín

Poslední aktualizace: 10. 4. 2019 v 14:51

Minikopaná - SLZŠ Minifotbal 10. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
Děčín
ZŠ Máchova - Strejček+DDM

Poslední aktualizace: 4. 1. 2019 v 11:21

Minikopaná Minifotbal 10. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie III.
Chlapci
Děčín
ZŠ Máchova - Strejček

Poslední aktualizace: 4. 1. 2019 v 11:21

KFFutsal Futsal 5. 4. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
Městská sportovní hala, Mánesova 4980, 430 01 Chomutov
Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, OR AŠSK Chomutov, CHLMF Chomutov

Poslední aktualizace: 16. 4. 2019 v 03:04

KFFutsal - Memoriál Václava Čecha Futsal 29. 3. 2019
Krajské finále
Kategorie III.
Chlapci
Městská sportovní hala, Mánesova 4980, 430 01 Chomutov
Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, OR AŠSK Chomutov, CHLMF Chomutov

Poslední aktualizace: 16. 4. 2019 v 03:04

KFSportovní gymnastika Sportovní gymnastika 27. 3. 2019
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Gymnastická tělocvična v areálu Gymnázium Dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů
KR AŠSK Ústeckého kraje, OR AŠSK Děčín, Gymnázium Dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů 5

Poslední aktualizace: 16. 4. 2019 v 03:02

KFHázená - SLZŠ Házená 20. 3. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Sportovní hala Chemik, Terezínská 1032/7, 410 02 Lovosice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 21. 3. 2019 v 03:13

Házená - SLZŠ Házená 13. 3. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
???
???

Poslední aktualizace: 4. 1. 2019 v 11:18

Sportovní gymnastika Sportovní gymnastika 12. 3. 2019
Okresní kolo
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Gymnastická hala Riegrova ul., Děčín
ŠSK při ZŠ a MŠ Březová 369/25, Děčín

Poslední aktualizace: 5. 2. 2019 v 15:26

KFBasketbal - SLZŠ Basketbal 7. 3. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Sportovní hala ZŠ U Stadionu 522/4, 412 01 Litoměřice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, ZŠ U Stadionu 522/4, 412 01 Litoměřice

Poslední aktualizace: 10. 3. 2019 v 04:38

KFBasketbal - SLZŠ Basketbal 5. 3. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Mírová 2734/4, 400 11 Ústí nad Labem-Severní Terasa a Speciální ZŠ, MŠ a Praktická škola Pod Parkem 2788, Ústí nad Labem
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, ZŠ Mírová Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 7. 3. 2019 v 01:59

Basketbal - SLZŠ Basketbal 28. 2. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Děčín
Gymnázium Děčín - Kadlec+DDM

Poslední aktualizace: 28. 1. 2019 v 16:04

Basketbal - SLZŠ Basketbal 14. 2. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
Basketbalová hala BC Armex, Děčín
ZŠ Kamenická - Bartlová+DDM

Termín je pouze orientační a bude upřesněn!

Poslední aktualizace: 30. 1. 2019 v 08:41

KFFlorbal - SLZŠ Florbal 6. 2. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 7. 2. 2019 v 03:48

KFFlorbal - SLZŠ Florbal 5. 2. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 7. 2. 2019 v 03:47

Florbalová liga Florbal 16. 1. 2019
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky
Markavartice
ZŠ Markvartice - Kroupa

Poslední aktualizace: 4. 1. 2019 v 11:17

Florbalová liga Florbal 16. 1. 2019
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Chlapci
Děčín
ZŠ Kamenická - Trčka

Poslední aktualizace: 4. 1. 2019 v 11:17

KFFlorbal Florbal 19. 12. 2018
Krajské finále
Kategorie III.
Chlapci
Sportovní hala Teplice
Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

III. kategorie (6. a 7. třída) - hoši

KFFlorbal Florbal 18. 12. 2018
Krajské finále
Kategorie III.
Dívky
Sportovní hala Teplice
Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

III. kategorie (6. a 7. třída) - dívky

Florbal Florbal 14. 12. 2018
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Markavartice
ZŠ Markvartice - Kroupa

Poslední aktualizace: 4. 1. 2019 v 11:13

Florbal - SLZŠ Florbal 12. 12. 2018
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
Děčín
ZŠ Dr. Tyrše a ZŠ Kamenická - Trčka, Brouček

Poslední aktualizace: 4. 1. 2019 v 11:11

Florbal - SLZŠ Florbal 12. 12. 2018
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
Markvartice
ZŠ Markvartice - Kroupa

Poslední aktualizace: 4. 1. 2019 v 11:12

Florbal Florbal 6. 12. 2018
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Markavartice
ZŠ Markvartice - Kroupa

Poslední aktualizace: 4. 1. 2019 v 12:35

Florbal Florbal 30. 11. 2018
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
ZŠ Dr. Tyrše Děčín
OR AŠSK Děčín ZŠ Kamenická, ZŠ Markvartice, ZŠ Dr. Tyrše

Poslední aktualizace: 22. 1. 2019 v 18:22

Přehazovaná Volejbal 27. 11. 2018
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky
Děčín
ZŠ Březová - Kopejsková

Poslední aktualizace: 4. 1. 2019 v 11:15

Florbal Florbal 23. 11. 2018
Okrskové kolo
Kategorie III.
Dívky + Chlapci
ZŠ Dr. Tyrše Děčín
OR AŠSK Děčín ZŠ Kamenická, ZŠ Markvartice, ZŠ Dr. Tyrše

Poslední aktualizace: 4. 1. 2019 v 12:39

Florbal Florbal 22. 11. 2018
Okrskové kolo
Kategorie III.
Dívky + Chlapci
Markavartice
ZŠ Markvartice - Kroupa

Poslední aktualizace: 4. 1. 2019 v 12:34

KFStolní tenis Stolní tenis 6. 11. 2018
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Litoměřice

IV. kategorie (8. a 9. třída), V. kategorie (střední školy)

Stolní tenis Stolní tenis 25. 10. 2018
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Děčín SKST
ZŠ Březová - Pazderka

Poslední aktualizace: 4. 1. 2019 v 11:05

KFPřespolní běh Přespolní běh 9. 10. 2018
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Ústí nad Labem

IV. kategorie (8. a 9. třída), V. kategorie (střední školy)

KFAtletický čtyřboj Atletika 2. 10. 2018
Krajské finále
Kategorie III. a IV.
Bílina

III. kategorie (6. a 7. třída), IV. kategorie (8. a 9. třída)

Přespolní běh Přespolní běh 27. 9. 2018
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Děčín
ZŠ Dr. Tyrše - Kroupa jun.

Poslední aktualizace: 4. 1. 2019 v 11:03