Okresní rada AŠSK Děčín

Okresní rada AŠSK Děčín

17 školních sportovních klubů se 1355 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 1/2020

Číslo 1/2020 - PDF | eBook
Všechna čísla (34)

Soutěže kategorie V.

Název soutěže Sport Datum
Minikopaná - pohár SŠ Minifotbal květen 2020
Okresní kolo
Kategorie V.
Chlapci
SŠŘ a S Ruská DC
Zelenka

Přesné datum soutěže bude teprve upřesněno.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:54

Orientační běh Orientační běh 6. 5. 2020
Okresní kolo
Kategorie I., II., III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Krásná Lípa - dětské hřiště u rybníku Cimrák
ZOOB Rumburk z.s.

Poslední aktualizace: 5. 3. 2020 v 10:27

KFFotbal SLŠ Fotbal 28. 4. 2020
Krajské finále
Kategorie V.
Chlapci
FK Baník Souš z.s., Zdeňka Fibicha 282, 434 01 Most
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 21. 2. 2020 v 04:38

Florbal - SLSŠ Florbal duben 2020
Okresní kolo
Kategorie V.
Chlapci
EOA DC
Štulcová

Přesné datum soutěže bude teprve upřesněno.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:48

KFSportovní gymnastika Sportovní gymnastika 25. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Gymnastická tělocvična v areálu Gymnázium Dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů
KR AŠSK Ústeckého kraje, OR AŠSK Děčín, Gymnázium Dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů 5

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 02:48

KFFlorbal SLŠ Florbal 18. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie V.
Chlapci
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 03:03

KFFlorbal SLŠ Florbal 17. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie V.
Dívky
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 03:01

Sportovní gymnastika Sportovní gymnastika 12. 3. 2020
Okresní kolo
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
ZŠ Březová
Kopejsková

Poslední aktualizace: 23. 1. 2020 v 10:13

KFHázená SLŠ Házená 10. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Sportovní hala Chemik, Terezínská 1032/7, 410 02 Lovosice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 03:05

Házená - SLSŠ a ZŠ Házená únor 2020
Okresní kolo
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
???
???

Přesné datum soutěže bude teprve upřesněno.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:43

Florbal - SLSŠ Florbal leden 2020
Okresní kolo
Kategorie V.
Chlapci
EOA DC
Štulcová

Přesné datum soutěže bude teprve upřesněno.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:42

Florbal - SLSŠ Florbal leden 2020
Okresní kolo
Kategorie V.
Dívky
EOA DC
Štulcová

Přesné datum soutěže bude teprve upřesněno.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:42

KFVolejbal SLŠ Volejbal 28. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie V.
Dívky + Chlapci
Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, Městské gymnázium a ZŠ Jirkov

Poslední aktualizace: 31. 1. 2020 v 02:22

Plavání SLSŠ Plavání leden 2020
Okresní kolo
Kategorie V.
Dívky + Chlapci
VOŠ a SPŠSS a D, Děčín
Mareš

Přesné datum soutěže bude teprve upřesněno.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:40

KFStolní tenis SLŠ Stolní tenis 10. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Hala stolního tenisu Gymnázium J. Jungmanna, Svojsíkova 1015/1a, 412 65 Litoměřice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 12. 1. 2020 v 00:31

KFPlavání SLŠ Plavání 9. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie V.
Dívky + Chlapci
Městský bazén Daliborova 2078/7, Litoměřice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 12. 1. 2020 v 00:31

KFSilový čtyřboj Silový čtyřboj 18. 12. 2019
Krajské finále
Kategorie V.
Chlapci
Tělocvična SŠ stavební a strojní Teplice
OR AŠSK Teplice, ŠSK AŠSK při SŠ stavební Teplice, p.s., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 20. 12. 2019 v 04:54

Stolní tenis SLSŠ Stolní tenis 3. 12. 2019
Okresní kolo
Kategorie V.
Dívky + Chlapci
SKST Děčín (herna stolního tenisu) – ul. Práce 19
VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní Děčín, SKST Děčín

Poslední aktualizace: 5. 11. 2019 v 15:37

Volejbal - SLSŠ Volejbal 28. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie V.
Dívky + Chlapci
Tělocvična EOA Děčín
DDM Děčín, OR AŠSK Děčín a ŠSK při EOA Děčín

Poslední aktualizace: 5. 11. 2019 v 15:39

KFBasketbal SLSŠ Basketbal 21. 11. 2019
Krajské finále
Kategorie V.
Dívky
Tělocvična Střední školy pedagogické, hotelnictví a služeb, Komenského 754/3, 412 01 Litoměřice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice

Poslední aktualizace: 29. 11. 2019 v 03:06

KFBasketbal SLSŠ Basketbal 20. 11. 2019
Krajské finále
Kategorie V.
Chlapci
Tělocvična ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Vrchlického 630/5, Děčín
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, ŠSK při Gymnáziu Děčín

Poslední aktualizace: 29. 11. 2019 v 03:06

Basketbal SLSŠ Basketbal 13. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie V.
Dívky
Děčín
Gymnázium Děčín - Kadlec

Poslední aktualizace: 18. 11. 2019 v 11:43

Basketbal Basketbal 8. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie V.
Chlapci
Děčín
Gymnázium Děčín - Kadlec

Poslední aktualizace: 11. 11. 2019 v 11:01

KFStředoškolský atletický pohár Atletika 3. 10. 2019
Krajské finále
Kategorie V.
Dívky + Chlapci
Masarykova 228, Ústí nad Labem
Athletic Club Ústí n/L. z.s. ve spolupráci s KR AŠSK Ústí nad Labem a DDM v Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 4. 10. 2019 v 18:38

KFPřespolní běh Atletika 2. 10. 2019
Krajské finále
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Areál ZŠ Elišky Krásnohorské 3084/8, Ústí nad Labem
Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, ZŠ El. Krásnohorské Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 7. 10. 2019 v 02:08

SAP Atletika 24. 9. 2019
Okresní kolo
Kategorie V.
Dívky + Chlapci
Ústí n/L
ČAF - REIN

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:30

Přespolní běh Přespolní běh 20. 9. 2019
Okresní kolo
Kategorie V.
Dívky + Chlapci
VOŠ a SPŠSS a D DC
Mareš

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 10:55