Okresní rada AŠSK Děčín

Okresní rada AŠSK Děčín

17 školních sportovních klubů se 1355 členy

Soutěže kategorie I. a II.

Název soutěže Sport Datum
KFAtletický trojboj - SLZŠJ Atletika 28. 5. 2019
Krajské finále
Kategorie II.
Dívky + Chlapci
Městský stadion Ústí nad Labem
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, USK Provod Ústí nad Labem, ZŠ Rabasova Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 9. 6. 2019 v 14:14

KFMcDonald´s Cup - SLZŠJ Fotbal 20. 5. 2019
Krajské finále
Kategorie I. a II.
Dívky + Chlapci
Areál FK Teplice a.s. Na Stínadlech, Teplice
Krajský štáb AŠSK ČR Ústeckého kraje, FAČR – ústecký KFS, FK Teplice a.s. Generální partner – McDonald´s ČR, s.r.o.

Poslední aktualizace: 27. 5. 2019 v 02:46

McDonald´s Cup Fotbal 16. 5. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Dívky + Chlapci
Sportovní areál v Markvarticích
Okresní štáb soutěže McDonald´s + OR AŠSK

Poslední aktualizace: 8. 4. 2019 v 09:11

Atlet. 3boj - SLZŠJ Atletika 16. 5. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Dívky + Chlapci
Děčín
???+DDM

Termín je pouze orientační a bude upřesněn!

Poslední aktualizace: 22. 1. 2019 v 17:55

McDonald´s Cup Fotbal 14. 5. 2019
Okresní kolo
Kategorie I.
Dívky + Chlapci
Sportovní areál v Markvarticích
Okresní štáb soutěže McDonald´s + OR AŠSK

Poslední aktualizace: 8. 4. 2019 v 09:11

KFVybíjená - SLZŠJ Vybíjená 30. 4. 2019
Krajské finále
Kategorie II.
Smíšené + Chlapci
Tělocvičny ZŠ Zahradní 5265, Chomutov
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, OR AŠSK Chomutov, ZŠ Zahradní Chomutov

Poslední aktualizace: 2. 5. 2019 v 03:17

KFVybíjená Vybíjená 26. 4. 2019
Krajské finále
Kategorie II.
Dívky
Tělocvičny ZŠ Zahradní 5265, Chomutov
Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, OR AŠSK Chomutov, ZŠ Zahradní Chomutov

Poslední aktualizace: 29. 4. 2019 v 02:31

Vybíjená - SLZŠJ Vybíjená 10. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Dívky
Děčín
ZŠ Dr. Tyrše - Dubnová+DDM

Poslední aktualizace: 26. 2. 2019 v 12:34

Vybíjená - SLZŠJ Vybíjená 9. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Smíšené
Děčín
ZŠ Dr. Tyrše - Dubnová+DDM

Poslední aktualizace: 26. 2. 2019 v 12:32

KFFlorbal - SLZŠJ Florbal 26. 3. 2019
Krajské finále
Kategorie II.
Smíšené + Chlapci
Tělocvičny ZŠ Rabasova 3282/3, Ústí nad Labem
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, ZŠ Rabasova Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 27. 3. 2019 v 04:07

Florbal - SLZŠJ 3+1 Florbal 14. 3. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Dívky + Chlapci
Tělocvična ZŠ Dr. Tyrše, Děčín
ZŠ Kamenická - Trčka+DDM

Poslední aktualizace: 28. 2. 2019 v 09:00

KFPřehazovaná - SLZŠJ Volejbal 7. 2. 2019
Krajské finále
Kategorie II.
Smíšené
Tělocvičny Střediska volného času Albrechtická 414, Most
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, Okresní rada AŠSK Most

Poslední aktualizace: 10. 2. 2019 v 04:58

Přehazovaná - SLZŠJ Volejbal 30. 1. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Smíšené
tělocvična ZŠ a MŠ Březová 369/25, Děčín III.
ŠSK při ZŠ a MŠ Březová 369/25, Děčín III.

Pravidla přehazované kat. II.

Poslední aktualizace: 22. 1. 2019 v 08:56